Poradenství

Nemáte dostatečný rozpočet nebo si raději snažíte vše obstarat na vlastní pěst? Pomůžeme vám zorientovat se v digitálním marketingu tak, že si v řadě věcí opravdu vystačíte sami.

Téměř každá činnost se dá naučit a pokud máte opravdu hodně času, můžete se bez potíží naučit dělat si marketing s dobrými výsledky i sami. Předáme vám naše zkušenosti.

konzultace školení SEO

Poradenství, konzultace, školení - digitální marketing

Marketing je náročná komplexní činnost, která vyžaduje velké množství času a znalostí. Není snadné zorientovat se při hledání použitelných informací na internetu. Můžete se však obrátit na někoho, kdo se v této oblasti již nějakou dobu pohybuje.

Nemusíte umět všechno, ale bez znalosti základů se neobejdete. Nebudete-li rozumět ani základním pojmům, jak můžete najít tu správnou agenturu?

PPC reklamní systémy

Placená reklama na Googlu nebo na Seznamu může být pro řadu firem zisková. Nikdy se samozřejmě výkonově nevyrovná organickému vyhledávání (uživatelé kliknou na reklamu jen v 5 až 30% zobrazení výsledků vyhledávání), je však možné velmi rychle sledovat výsledky. Nemáte-li s PPC zkušenosti, naučíme vás základy a můžete si potom spravovat své kampaně i sami.

Google Analytics

Sbírat data pro Google Analytics a umět alespoň základy vyhodnocování dat je dnes již nutnost, jinak se vaše podnikání blíží věštění z křišťálové koule.

Máte zájem dozvědět se více?

Zajímají-li vás některé oblasti digitálního marketingu, zašlete nám poptávku.